Агенція нерухомості «FreeDom»

Код організації: 18071
$0

Продаж квартир на вторинному і первинному ринку нерухомості в Лубнах - головний напрямок Агенції Нерухомості «FreeДом». Велика база кварти та наш професіоналізм дозволяють гарантувати швидкий і якісний результат.

Телефон:
066 111 75 95
095 129 80 70
Сайт:
Вихідні:
без вихідних
Графік роботи:
Пн-Нд 9-00 до 18-00
Адреса:
пл. Ярмаркова, 2
Повний опис діяльності

Продаж квартир на вторинному і первинному ринку нерухомості в Лубнах - головний напрямок Агенції Нерухомості «FreeДом». Велика база квартир та наш професіоналізм дозволяють гарантувати швидкий і якісний результат. З 2011 року наше агентство нерухомості допомагає клієнтам швидко і на вигідних умовах, продати чи купити житлову та комерційну нерухомість. За роки успішної роботи на ринку за нашим АН закріпилася репутація надійних і чесних професіоналів і завдяки регулярному моніторингу українського правового поля і відстеження змін у законодавчій базі, ми можемо гарантувати правильність оформлення всієї необхідної для укладення договору документації. А це - найкраща гарантія юридичної безпеки підписаної угоди, впевненості та спокою наших клієнтів надалі.
В «FreeДом» - максимальний вибір нерухомості по місту , а також з 16.09.2017 року і по всій Україні включно.
У нашому агентстві всі варіанти підбираються з бази, яка щоденно поповнюється. У підсумку, клієнти отримують можливість побачити і оцінити обєкти одними з перших. 
Повний спектр послуг - для економії вашого часу – це наш професійний підхід індивідуально до кожного клієнта.
У процесі здійснення покупки нерухомості беруть участь не тільки продавець, покупець і ріелтор. Також буде потрібна допомога кваліфікованого юриста і нотаріуса. Наше агентство нерухомості надає повний і всесторонній супровід угоди.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг