Лубенців запрошують на забіг заради змін

«Останнім часом усі говорять про зміни. Але чомусь більшість чекає, що хтось має прийти і зробити ці зміни. Так, змінювати країну важко, але  до цього варто докладати зусиль кожному з нас. І починати з найпростішого. Наприклад, почати бігати. Окрім того, що це корисно для здоров’я, біг чудово дисциплінує, вчить планувати свій час, ставити і досягати цілей. Лише змінюючи себе можна змінити країну», - розповідає директорка «Полтавської платформи» Альона Гончаренко.

Про переваги бігу активісти «Полтавської платформи» знають із власного досвіду. Вони самі займаються бігом і мотивують інших долучатися.

«Ми всією командою беремо участь у забігах у Полтаві.  Для нас це не просто спорт, це ще і чудовий спосіб поспілкуватися поза межами офісу, краще зрозуміти один одного. Коли спілкувалися з молоддю в Лубнах, то дізналися, що тут нічого подібного не проводять. Вирішили взяти на себе ініціативу й організувати забіг», -  говорить менеджерка культурних проектів Наталя Баранник

Команда «Полтавської платформи» на забігові «Полтавська ніч»

Взяти участь у забігові «Біжу заради змін» може кожен охочий. Обмежень по віку чи за рівнем фізичної підготовки немає. Маршрут пролягатиме навколо Центрального парку культури і відпочинку. Довжина 1-го кола – 1 км. Мінімальна дистанція – 1 коло. Кожен може обрати комфортну для себе кількість кіл. Для дітей до 10 років буде спеціальна дистанція на 300 м.

Для участі в забігові потрібно попередньо зареєструватися за посиланням. Перші п’ятдесят зареєстрованих учасників отримають медалі.

За детальною інформацією звертатися за телефоном 0950264775, Альона Гончаренко