Готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра»

Код організації: 18084
$0

Готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра» знаходиться в Полтавській області, недалеко від міста Лубни, якому виповнилося понад 1100 років з дня заснування.
Наш комплекс може одночасно розмістити до 45 осіб.

Телефон:
050 304 04 16
067 545 74 97
Сайт:
Вихідні:
без вихідних
Графік роботи:
Цілодобово
Адреса:
с. Пишне, вул. Київське шосе, 2А
Повний опис діяльності

Готельно-ресторанний комплекс «Лінива Віра» знаходиться в Полтавській області, недалеко від міста Лубни, якому виповнилося понад 1100 років з дня заснування.
Наш комплекс може одночасно розмістити до 45 осіб.
На ландшафтної території (більше 4 га) ростуть рідкісні рослини віком до 10 років, тут же розташований невеликий зоокуточок, в якому мешкають гімалайські ведмеді, лами, мавпи, олені, багато птахів і цар звірів лев Боніфацій.
Наші гості, великі і маленькі, будуть відчувати себе вільно і в той же час безпечно, тому як вся територія огороджена і знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням.
Можна прогулятися близько водойм, розміщених на території. Наш кухар може приготувати для Вас все, що Вам завгодно.
За бажанням ми можемо організувати для Вас 3-годинну екскурсію в Мгарський чоловічий монастир, якому понад 400 років, Ви зможете побачити чернечий скит, де живуть і моляться за Вас монахи, ми зможемо відвідати столицю гончарного ремесла Опішне, музей Полтавської битви, а також порибалити як на березі річки Сула, так і на берегах озер, влаштувавшись на пікнік в сосновому лісі.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг