Інтернет провайдер «НВП КОННЕКТ»

Код організації: 18068
$0

На даний час группа компаній CONNECT, як інтернет провайдер має в своєму арсеналі якісні, динамічні зовнішні канали зв'язку, власні оптоволоконні, та радіо мережі в більшості населених пунктів західного регіону полтавської області.

Телефон:
05361 780 45
050 405 55 54
Сайт:
Вихідні:
без вихідних
Графік роботи:
Пн-Нд 9-00 до 18-00
Адреса:
Володимирський проспект, 81
Повний опис діяльності

Наша мета:
Вивчаючи розвиток систем передачі інформації і накопичуючи досвід роботи з сучасним обладнанням, а також звертаючи увагу на підвищені вимоги користувачів до швидкості та якості телекомунікаційних послуг, компанією було вибрано пріоритетним напрямком - надання послуг по наземних каналах передачі даних. З цією метою були введені в експлуатацію і активно розвиваються сучасні оптичні канали зв'язку.
Наші принципи:
Основними принципами компанії є якісно та своєчасно виконана робота та стабільність наданих послуг. Завдяки цим принципам компанія здобула довіру у крупних національних операторів, державних структурах, банках, фінансових установах, та крупних виробничих підприємствах. Які обрали співпрацю з нами.
Наш девіз:
Створюючи все більш високі стандарти якості, девізом є гарантія майбутнього зростання не тільки мережі, але й швидкості та пропускної спроможності, використовуючи тільки сучасне, високопрофесійне та інноваційне обладнання. Надаючи доступ до безлімітного інтернету клієнтам, ми відкриваємо можливість користуватися цілим світом безмежної інформації, розваг та комунікацій.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг