Кур'єрська служба «Нічний Експрес»

Код організації: 18093
$0

Представництво компанії «Нічний Експрес», яке організовує вантажні перевезення в Лубнах, часом оформляє нітрохи не менше заявок, ніж відділення в більших містах.

Телефон:
050 352 68 07
05361 775 06
Сайт:
Вихідні:
неділя
Графік роботи:
Пн-Пт з 9-00 до 18-00
Сб з 9-00 до 15-00
Адреса:
вул. Садова, 9 (територія Спецлісмашу)
Повний опис діяльності

Представництво компанії «Нічний Експрес», яке організовує вантажні перевезення в Лубнах, часом оформляє нітрохи не менше заявок, ніж відділення в більших містах. Все тому, що в нашій політиці присутній принцип абсолютної рівності і єдиної схеми роботи, не залежно від розміру або ступеня участі в транспортній системі того чи іншого населеного пункту.
Автомобільні перевезення з Лубни оформляються із суворим дотриманням зобов'язань з боку компанії «Нічний Експрес»:
- фіксовані непохитні терміни доставки;
- забезпечення повного збереження вантажу;
- надання необхідної інформації щодо порядку роботи компанії, схем маршрутів, правил заповнення бланків та інших питань, пов'язаних із здійсненням такої операції, як перевезення вантажів з Лубни;
- технічні можливості для відстеження вантажу клієнтом;
- зручна опція калькулятора для самостійного розрахунку числових показників доставки (швидкості і вартості) по заданих параметрах.
Це означає, що, звернувшись до нас, ви можете не переживати про цілісність переправляється вами вантажу і не розробляти в голові додатковий план дій у разі несвоєчасної доставки до адресата. Це абсолютно виключено.
Якщо ви вперше звернулися до представництва «Нічного Експресу» з приводу вантажоперевезення з Лубни, то щиро дивувались настільки простою і зрозумілою процедурою оформлення заявки на транспортування. Ми робимо все для того, щоб заощадити ваш час і гроші.
Не забуваємо ми і про постійних клієнтів. Про це свідчить постійно розширюється мережа представництв в віддалених населених пунктах усіх регіонів України. З кожним роком в графі «Місто одержувача» при оформленні доставки з Лубни ви маєте можливість вказувати все більше нових місць. А періодично проводяться акції дозволяють значно економити грошові кошти фірми, тим самим підвищуючи чистий прибуток підприємства, або ж стають приємним сюрпризом для приватних осіб, які довіряють «Нічному Експресу».
Не важливо, ви зацікавлені в тому, щоб замовити автоперевезення в Лубни або ж хочете, навпаки, відправити що-небудь з цього міста, з нами це завжди буде оперативно, надійно і гарантовано!

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг