Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6

Код організації: 18042
$0
Телефон:
05361 717 99
Директор:
Деркач Лариса Анатоліївна
Сайт:
Адреса:
вул. Монастирська, 36
Повний опис діяльності

Школа №6 живе напруженим цікавим життям, торуючи власний шлях і залишаючи на теренах Лубенщини свій особливий неповторний слід. Колектив закладу налічує 810 учнів і 108 працівників. Серед педагогів – 8 переможців міжнародних освітніх українсько-американських програм «Нагороди за успіхи у викладанні англійської мови» та «Партнери в освіті», переможець міжнародної премії інституту Гете, 4 переможці обласного та 2 лауреати Всеукраїнського етапів конкурсу «Учитель року», 5 переможців Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків».

Заклад підтримує активні міжнародні зв’язки з Корпусом Миру США, Американськими Радами зі співробітництва в галузі освіти та вивчення іноземних мов, польсько-українською фундацією PAUCI. Школа має 40 національних переможців міжнародної програми молодіжного обміну майбутніх лідерів FLEX, які навчалися в США. У 2008 і 2009 роках заклад був визнаний національним переможцем міжнародної програми молодіжного обміну польсько-української фундації PAUCI. Із 2010 року школа є учасником міжнародного пілотного проекту Британської Ради «Навчаємось разом», що дає можливість співпрацювати з навчальними закладами Уельсу, Мальти та Кіпру. У 2011 році проект «Збережи воду – врятуй планету!» став переможцем програми «Створення осередків екологічної освіти в школах України» за фінансової підтримки посольства США в Україні та українсько-польської фундації PAUCI.

У 2010 році заклад був нагороджений дипломом і медаллю Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в інноваційному оновлення національної системи освіти. У 2012 році спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 стала переможцем загальнонаціонального проекту «Флагмани освіти і науки України» і була нагороджена грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України».

Цікаві творчі педагогічні знахідки, постійне прагнення до самовдосконалення й досягнення нових висот, відмінні результати в навчанні й вихованні, завжди активна життєва позиція – ось показники роботи Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг