Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Код організації: 18039
$0
Телефон:
05361 717 74
Директор:
Дем’янець Володимир Миколайович
Сайт:
Адреса:
Володимирський проспект, 62/1
Повний опис діяльності

Величезний вклад у становлення високопрофесійного колективу педагогів, зміцнення матеріально-технічної бази школи вніс директор Дем’янець Володимир Миколайович, який очолює колектив з 1982 року. Володимир Миколайович – учитель-методист, «Відмінник освіти України», депутат Лубенської міської ради.

Педагогічний колектив школи перебуває у постійному творчому науковому пошуку, впроваджує інноваційні педагогічні технології, враховуючи індивідуальні особливості розвитку кожної дитини, залишаючи право на самобутність, унікальність, створюючи умови для творчої реалізації особистості. Особливе місце тут відведено початковій школі: упроваджується експериментальна педагогічна програма «Початкова школа – родина», яка покликана виховувати високодуховну, компетентну особистість, громадянина України, носія національних та загальнолюдських цінностей. Колектив школи став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу «Школа сприяння здоров’ю» (наказ МОН України від 07.12.09р. № 1102). Пріоритетна педагогічна проблема школи: «Успішна компетентна особистість – результат інноваційної грамотності та професіоналізму педагога».

Кожного року 90% випускників вступають до вищих навчальних закладів. Школа входить до десяти найкращих установ Полтавської області за результатами випускників у зовнішньому незалежному оцінюванні з 2008 по 2014 роки, за що отримала сертифікат якості Харківського РЦОЯО у 2012р, нагороджена в 2013р. грамотою Департаменту освіти Полтавської ОДА. Якісний показник навчальних досягнень учнів з 2009 по 2014рр. залишається найвищим серед шкіл міста (71%). Про високий рівень навчальних досягнень учнів свідчать результати олімпіад з базових дисциплін: з 2010 по 2014 р. 213 переможців міського та 42 переможці обласного етапу. Традиційно високі результати показують учні на конкурсі-захисті наукових робіт МАН на міському етапі: у 2010р. - 3 переможців, у 2011р.- 4, у 2012р. – 5, у 2013р. – 7, у 2014р. – 7, у 2015р. – 14; із них переможцями обласного етапу стали 16 учнів. Команда «Ерудит» виборола 3 місце на обласних змаганнях «Дебати – 2012». Пошукові роботи загонів «Джерело» (кер. О.Хилюк), «Екологічне краєзнавство» (кер. Р.Білан), «Джерело»(кер. О.Карпенко) стали переможцями обласного етапу конкурсів «Пізнай свою країну» в 2010р., обласного та всеукраїнського етапів конкурсу «Моя Батьківщина – Україна», «Мій рідний край» у 2012, 2013 рр.

Щорічно колектив школи отримує подяки за професійну майстерність і педагогічний талант у вихованні обдарованих і талановитих дітей від ректорів Харківського НАДУ, НАУ м. Києва, ВНЗ Укоопспілки Полтавського університету і торгівлі.

Команда КВН «Окрошка» (кер. Склярова Л.) у 2014р. стала переможцем серед навчальних закладів міста та лауреатом в м. Одесі. Незмінно, з 2000 року, команда школи виборює І місце у заліку Спартакіади школярів. Юні спортсмени під керівництвом Гайдука О., Лисака А, Шапаренка О. з 2006 по 2013рр. здобувають 1 місце на обласному етапі конкурсу «Нащадки козацької слави »; у 2010, 2012 рр. школа нагороджена грамотами Обласного управління з фізичного виховання і спорту за високий рівень організації фізкультурно-масової роботи та пропаганду здорового способу життя. У школі працюють методичні об’єднання, які очолюють досвідчені педагоги: початкових класів – Степура Т.А., української мови та літератури – Плегуца Л.М., математики, фізики та інформатики – Самокиша Д.І., географії, історії – Больбот О.М., фізичної культури – Лисак А.М., трудового навчання, технологій – Хижняк І.П., англійської мови – Дендеберя В.І.

У 2001р. в школі відкрито Авіаційний ліцей з поглибленим вивченням фізики та математики. Він є структурним підрозділом Національного авіаційного університету м. Києва. З 2010р. 56 випускників нагороджені золотими, а 10 - срібним медалями.

Школа – великий світ, у якому є два центри: учні й учителі. За твердженням директора школи Дем’янця Володимира Миколайовича, діти завжди на першому місці.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг