Лубенський дошкільний навчальний заклад №10 «Сонечко»

Код організації: 18050
$0
Завідувач
Кулій Лідія Павлівна
Телефон:
05361 526 31
Сайт:
Адреса:
вул. Г. Тютюнника, 13
Повний опис діяльності

ДНЗ №10 «Сонечко» було відкрито 01.02.1969 р. Це був перший заклад побудований за типовим проектом. Колектив очолила Музиченко Валентина Андріївна.

З 1973р. -дошкільний заклад став опорним в навчально - виховній роботі серед дитячих садків міста.
В 1975р. - досвід ДНЗ з питань навчально - виховної роботи, занесений до «Книги Пошани ВДНГ України м. Києва».
З 1981 по 2011 р. - колектив ДНЗ №10 «Сонечко» очолювала П'ятак Тамара Антонівна. Це досвідчений, вмілий керівник. За багаторічну працю нагороджена значком «Відмінник освіти України», численними грамотами та подяками.
1995 р. - ДНЗ приймав участь в обласному конкурсі з питань попередження дитячого дорожньо - транспортного травматизму «Зелений вогник» і зайняв І місце. В цьому році приймає участь в обласній ярмарці «Панорама педагогічних ідей» і був відмічений обласним управлінням освіти, грамотою.
1999 р.- колектив за багаторічну, творчу працю у підготовці до навчання дітей в школі, нагороджений грамотою серед дитячих садків міста.
2000 р. - ДНЗ приймав участь в обласному семінарі з питань екологічноговиховання і був нагороджений грамотою обласного управління освіти.

2004 р. - Проведено міський конкурс «Вихователь року» ДНЗ представляла Гутовська О.Ю і була нагороджена грамотою міськвно та грошовою премією.

2005 р. - на базі ДНЗ проведено семінар по наступності ДНЗ і школі, спільно вихователі садочків і вчителі початкових класів загальноосвітніх шкіл міст. Проведено «Творчий портрет» дошкільного закладу з презентацією методичних розробок по обласній програмі «Основи безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку».

2007 р. - проведено міський семінар працівників дошкільних закладів по впровадженню в навчально - виховний процес інноваційних педтехнологій: читання за методикою М. Зайцева, нетрадиційні техніки зображувальної діяльності, використання корекційно-оздоровчих комплексів у фізвихованні.

2007 - 2008 н.р. - ДНЗ нагороджений грамотою управління освіти за високу якість у підготовці до нового навчального року, турботу про здоров'я дітей, сучасне обладнання приміщень та ігрових майданчиків.

2010 р. - міським управлінням освіти проведено атестацію дошкільного закладу. Педагогічний колектив відзначено за високий професіоналізм, педагогічну майстерність на початковому етапі впровадження Базової програми «Я у світі».

2011 р. - дошкільний заклад очолила молодий енергійний керівник Кулій Лідія Павлівна. Лише за два з половиною роки її роботи на керівній посаді проведено реконструкцію усіх групових майданчиків, якісні ремонти підсобних приміщень з використанням сучасних матеріалів та встановленням нового обладнання, що значно полегшило працю колективу.

2013 р. - колектив дошкільного закладу приймає активну участь в міських заходах та отримує Подяку виконавчого комітету Лубенської міської ради з нагоди відзначення 1025-ї річниці його визволення від фашистських загарбників і Грамоту Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради за ІІІ місце у міському фестивалі родинних театрів.

Відгуки
Я мама двох діток. Мені є з чим порівняти. Приїхали в Лубни з обласного міста де також ходили в садочки. Хочу подякувати всьому колективу садочка "Сонечко" за відношення до дітей, за чистоту, за порядок, за приємну атмосферу. Ми в садочок ходили як на свято, кожен день був новим і не схожим на інший. Особливі слова подяки хочеться висловити Ользі Юріївні Гутовській-це вихователь від Бога і професіонал з великої літери, яких дуже мало. Якби більшість із нас відносилась до роботи як вона життя б в нашій країні стало кращим. За свої роки життя таких людей я більше не зустрічала. Колективу ДНЗ 10 бажаю усміхнених, допитливих, кмітливих вихованців; міцного здоровя; довгих років щасливого , безхмарного життя;низький уклін за Вашу працю, любов, силу, терпіння. Дякую)))
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг