Лубенський районний відділ ГУ ДСНС України у Полтавській області

Код організації: 18085
$0

Пожежно-рятувальним підрозділам визначене завдання, щодо адекватного та високопрофесійного реагування на всі негаразди з якими в повсякденному житті може зустрітися пересічний громадянин.

Телефон:
05361 714 83
05361 749 42
Вихідні:
без вихідних
Графік роботи:
Цілодобово
Адреса:
вул. Я.Мудрого, 27/2
Повний опис діяльності

Пожежно-рятувальним підрозділам визначене завдання, щодо адекватного та високопрофесійного реагування на всі негаразди з якими в повсякденному житті може зустрітися пересічний громадянин. Це і пожежі, дорожньо-транспортні пригоди, нещасні випадки з людьми на воді, руйнування будівель та окремих їх елементів, наслідки складних метеорологічних умов та ліквідація багатьох інших нестандартних побутових ситуацій.

З метою ліквідації наслідків великих за масштабами аварій, складних пожеж, можливих катастроф і стихійних лих в області створено зведений загін. З метою його оснащення і приведення в готовність до дій за призначенням, було здійснено переобладнання конверсійної техніки, отриманої в результаті реорганізації Міністерства. На теперішній час вона може бути залучена до заходів з ліквідації аварій і може забезпечити функціонування регіонального штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та відпочинок особового складу. Дана техніка укомплектована сучасними засобами зв’язку, обчислювальною технікою, меблями та засобами побутового призначення.

В 2006 році створено нову аварійно-рятувальну частину, яка має на своєму озброєнні сучасну пожежну та аварійно-рятувальну техніку, укомплектовану новітнім рятувальним обладнанням.

Для визначення та підвищення бойової готовності підрозділів МНС, проведення їх бойового злагодження в області проводяться масштабні тактико-спеціальні навчання, по відпрацюванню актуальних, прогнозованих для області надзвичайних ситуацій. Ці навчання стають гарною школою не тільки для полтавських рятувальників а і дієвим доказом суспільству того, що оперативно-рятувальні підрозділи є надійним захистом громадянам у будь яких обставинах, загрози їхньому життю та надбанням.

Стрімкий розвиток технологічних процесів, постійний ріст техногенного навантаження внаслідок антропогенної діяльності, ставить перед рятувальною службою високі вимоги та завдання. Рятувальна служба визначає перед собою високі цілі щодо розвитку нелегкої та вкрай потрібної сучасному суспільству професії рятувальника.

Відгуки
Немає жодного відгука. Залиште відгук першим
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг