Правила сервісу

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими її пунктами, Ви маєте право відмовитися від використання сайту lubny.info (далі просто Сервісу).
Ця Угода набуває для Вас сили з моменту Вашої реєстрації на сайті.
Якщо Ви є користувачем Сервісу, це автоматично означає, що Ви приймаєте всі пункти цієї Угоди.
1. ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ
Сервіс - сукупність програмних і апаратних засобів, об'єднаних простором доменного імені lubny.info, що забезпечують взаємодію між Користувачами та адміністрацією.
Користувач - фізична або юридична особа, яка здійснила реєстрацію в сервісі відповідно до умов цієї Угоди.
Облікова Запис - унікальне ім'я (логін) і пароль для доступу до персональних сторінок Користувача в рамках Сервісу.
2. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Беручи до уваги цю Угоду, Користувач погоджується, приймає, і зобов'язується беззастережно дотримуватися всіх її умов, також, Користувач має право відмовитися від використання сайту lubny.info (далі - Сервіс).
2.2. Дана угода і всі зміни до неї вступають в силу з моменту їх опублікування в межах Сервісу. Зміни до Угоди можуть бути внесені в будь-який час. 
2.3. Сервіс надає Користувачам послугу з доступу до функціональних можливостей Сервісу, без перерв, за винятком часу, для проведення необхідних ремонтних та регламентних робіт. Всі існуючі на даний момент сервіси, а також будь-який розвиток їх і/або додавання нових є предметом цієї Угоди.
3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
3.1. Права та обов'язки Користувача
3.1.1. Користувач несе відповідальність за інформацію і повідомлення, що розміщуються ним на Сайті.
3.1.2. На сервісі заборонені:
3.1.2.1. Нецензурні прямі та непрямі образи в чию-небудь сторону, в тому числі образи на основі етнічної, расової чи релігійної належності, а також висловлювання, що носять шовіністичний характер.
3.1.2.2. Образлива поведінка і вирази, по відношенню до Адміністрації, і іншим користувачам Сервісу.
3.1.2.3. Розміщення Користувачами:

 • товарів і послуг, які порушують чинне законодавство України, і / або порушують право інтелектуальної власності Третіх осіб.
 • товарів і послуг, які не відповідають цій Угоді.

3.1.2.4. На сервісі заборонена публікація такої інформації:

 • явної та прихованої реклами сторонніх сайтів, включаючи поширення реферальних посилань.
 • реклами швидкого заробітку.
 • інформації, пов'язаної з шахрайськими схемами.
 • містить нецензурну лексику.
 • провокує конфлікти на політичній, релігійній чи національній темі.
 • порушує права законних правовласників.
 • нецільового розсилання рекламної інформації в особистих повідомленнях.

3.1.2.5. Будь-які дії, які прямо заборонені законодавством України.
3.1.3. Користувач має право надати на розгляд Адміністрації свої побажання або пропозиції щодо поліпшення роботи сайту.
3.1.4. Користувачі визнають і погоджуються з тим, що Адміністрація має доступ до всього вмісту Сервісу, включаючи особисті повідомлення на сервісі.
3.1.5. Всі користувачі Сервісу можуть реєструвати не більше одного облікового запису. Реєстрація множинних облікових записів одного типу заборонена, так само як і передача параметрів входу на сервіс іншим користувачам.
3.1.6. Заборонено передача облікових записів третім особам. Один обліковий запис належить одній особі.
3.1.7. Заборонено нецільова реклама послуг, що надаються.
3.1.8. Заборонені нецільові обговорення в форумах та відгуках організацій.
3.2. Права і обов'язки Адміністрації
3.2.1. Адміністрація визначає правила поведінки на сервісі і залишає за собою право вимагати їх виконання від користувачів.
3.2.2. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в Угоду і в усі його невід'ємні частини без будь-якого спеціального повідомлення користувачів про такі зміни.
3.2.3. Адміністрація залишає за собою право в будь-який час вносити зміни в інформацію, яка опублікована на сервісі.
3.2.4. Адміністрація має право направляти Користувачам інформаційні повідомлення виключно в рамках користування Сервісом.
3.2.5. Адміністрація не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в межах Сервісу, і/або коректність висловлювань його користувачів.
3.2.6. Якщо Користувач не згоден з рішенням Адміністрації, він має право написати лист з обґрунтуванням своєї незгоди на адресу Адміністрації Сайту.
3.2.7. Адміністрація може позбавити права користування Сервісу Користувача, який порушує умови Угоди.
3.2.8. Адміністрація має право заблокувати або видалити акаунт Користувача, а також заборонити доступ з використанням будь-якої інформації до Сервісу, і видалити будь-який контент Користувача без пояснення причин, в тому числі в будь-якому з наступних випадків:

 • порушення Користувачем умов Угоди або умов інших документів, передбачених Угодою.
 • вчинення Користувачем дій, які спричинили або можуть спричинити нанесення шкоди діловій репутації Сервісу.

3.2.9. Адміністрація сайту має право внести будь-які коригування в профіль користувача без попередження користувача, якщо вважає, що користувач порушує правила роботи сайту.
3.2.10. Адміністрація має право контролювати, розміщувати, видаляти, змінювати, зберігати або переглядати повідомлення, відправлені через Сайт, в будь-який час і з будь-якої причини. Адміністрація не несе відповідальності, не схвалює і не гарантує інформації щодо думок, поглядів, порад або рекомендацій, розміщених або відправлених Користувачами.
3.2.11. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які помилки, неточності, упущення при реєстрації або завантаженні контенту на Сайт і не може бути притягнута до відповідальності за будь-які збитки (включаючи упущену вигоду), що виникають у зв'язку з такими помилками, неточностями або упущеннями.
3.2.12. Надаючи Адміністрації свою адресу електронної пошти, користувачі дають свою згоду на використання електронної пошти для відправки Користувачам сервісних, юридичних, інформаційних, промо та рекламних повідомлень.
3.2.13. Адміністрація залишає за собою право рекламувати послуги Сервісу, на свій розсуд, шляхом обробки контенту і відображення його на відповідних сторінках Сервісу і його межами, з правом його структурування, редагування, інтеграції, поділу, перегрупування, перекладу текстової частини контенту на інші мови та інше. 
3.2.14. Адміністрація має право заблокувати проект користувача в разі надходження на нього значної кількості скарг від інших користувачів.
4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
4.1. Всі персональні дані в межах Сервісу публікуються за попередньою згодою суб'єктів персональних даних, отриманого відповідно до чинного законодавства України. Надаючи нам Вашу особисту інформацію, Користувач надає свою згоду на обробку Адміністрацією персональних даних з метою здійснення прав і виконання зобов'язань, що випливають з положень цього Договору. Обробка включає, але не обмежується, збиранням, реєстрацією, зберіганням, адаптацією, поновленням, використанням і знищенням персональних даних. У зв'язку з чим Адміністрація звільняється від обов'язку отримувати додаткові згоди від користувача на обробку персональних даних, а саме, на її збір, зберігання, адаптацію, оновлення та використання в цілях поширення електронних тематичних розсилок та іншої інформації, пов'язаної з діяльністю Сервісу. Надані Користувачем персональні дані використовуються тільки для внутрішніх цілей і не передаються третім особам. Крім випадків передачі необхідної інформації партнерам Адміністрації, виключно для проведення рекламних акцій за участю користувача, проведення взаєморозрахунків і надання послуг Сервісу. Користувач в будь-який момент може запросити або змінити свою персональну інформацію, що міститься в базах Сервісу, зв'язавшись з Адміністрацією.