Про нас

Ділові люди знають, наскільки цінним є час. На пошук потрібної інформації йдуть години, а іноді і дні. Довідник підприємств міста Лубни, який знаходиться зараз перед Вами, допоможе вирішити всі проблеми з пошуком потрібної фірми, товарів або послуг. Пошукова строка, яка знаходиться у верхній частині сторінки, знайде для Вас підприємство, використовуючи тільки назву, адресу або напрямок діяльності.

Каталог сьогодні містить інформацію практично про всі компанії міста. Крім цього, список постійно оновлюється. Наші співробітники стежать за тим, щоб дані, які надала компанія, були завжди актуальними.

Корисним довідник буде не тільки для бізнес-аудиторії. У ньому міститься інформація про компанії, які надають послуги населенню. Вибрати салон краси, ресторан, готель, сервісний центр, медичний заклад та інше можна, скориставшись тематичним рубрикатором. Кожна організація в каталозі віднесена до певного виду діяльності.

Ще на нашому сайті є одна дуже корисна функція. Кожен споживач, який скористався послугою компанії з довідника або купив товар, може поділитися враженнями. Відгук не тільки допомагає висловити слова подяки, або навпаки, вказати на недоліки фірми. Це дає можливість іншим споживачам краще орієнтуватися серед подібних пропозицій.

Для підприємців та бізнесменів ми надаємо унікальну можливість розмістити інформацію про своє підприємство в нашому каталозі самостійно. Додати підприємство можна за допомогою спеціальної кнопки на сторінці сайту. Вам просто потрібно пройти нескладну процедуру і залишити максимум інформації про те, чим займається фірма, як до вас дістатися, сферу діяльності, телефон.

Також для підприємців надається можливість PREMIUM розміщення своєї організації. Зробивши PREMIUM розміщення організації в каталозі Ви отримаєте безліч переваг, зокрема повне адміністрування та просування вашої персональної сторінки в мережі інтернет.

Для PREMIUM розміщень наш сайт дає можливість створювати каталог продукції, розміщувати її докладний опис і ціни. Наші фахівці завжди готові виконати для вас індивідуальний дизайн сторінки, створити унікальну адресу в інтернеті, допомогти з SEO-просуванням в популярних пошукових системах. Ця послуга - гідна альтернатива окремому корпоративному сайту. Ми запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб. Давайте будувати Ваш бізнес разом!