Школа англійської мови «Welcome»

Код організації: 18089
$0

Англійська мова для дітей та дорослих.

Телефон:
095 726 02 87
Вихідні:
неділя
Графік роботи:
Пн-Пт з 9-00 до 19-00
Сб з 9-00 до 15-00
Адреса:
вул. Івана Франка, 1 (ІІІ поверх)
Повний опис діяльності

Індивідуальні та групові заняття; підготовка до ДПА, ЗНО, міжнародних екзаменів; розмовні тренінги; рівневі курси для дорослих; допомога у виконанні домашніх завдань; англійська по Skype; виконання контрольних робіт та перекладів; організація літніх навчально-розважальних програм в Англії; вища освіта за кордоном; підготовка до вступу до зарубіжних університетів за програмою University Pathway.

Відгуки
Яна Миколаївна дуже гарний вчитель.Моїй донькі подобається віддвідувати її заняття.Говорить я так полюбила англійську мову,ходячи до Яни Миколаївни.Всім рекомендую!!!
Моя донька навчається у Яни Миколаївни другий рік. Заняття проходять цікаво, донька із задоволенням ходить на уроки. Нам подобається , рекомендую !!!
Яна Миколаївна справді майстер своєї справи. Вона добра,чуйна,дуже розумна та терпляча.Завдяки навчанню в школі "Welcome" я отримала багато нових знань із англійської мови. Також корисно те,що окрім звичайних занять я маю змогу взяти участь у різноманітних конкурсах!
Моя донька займається з Яной Миколаївной другий рік. Завжди охоче йде на уроки, вчителем задоволена. Тут цікавіше займатися, ніж у школі , однозначно. Рекомендую !!!
Яну Миколаїївну я знаю давно, мені подобається з нею займатися англійською мовою !
Вона не тільки чудовий вчитель, а й добра , чуйна та терпляча людина.
Яна Миколаївна цікаво проводить уроки, та час пролітає дуже швидко .
Завдяки вам я отримала багато нових знань.
Я дуже вам вдячна !
Мій син займається в школі другий рік.Відвідує заняття два раза на тиждень(на канікулах також).І я хочу сказати, що дитина йде до школи з задоволенням, без нагадування робить домашнє завдання. Йому дуже цікаво навчатися з Яною Миколаївною. З таким чудовим учителем маємо і чудовий результат. Однозначно рекомендую!!!
Написати відгук
Ваше ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг